: home : oferta : Chemia profesjonalna : Do podłóg : Powłoki zabezpieczające 

 

Powłoki zabezpieczające

Herkulan P 203_10L
kod: 76-HER/P203/10

 

Powłoka polimerowa do zabezpieczania podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego oraz PCV i linoleum. Stanowi mocną, elastyczną, odporną na porysowania, ochronną powłokę o wysokim połysku. Podwyższony połysk oraz optymalną trwałość uzyskuje się przez polerowanie wysokoobrotowe.

cena: 376.70 PLN
 

Herkulan P 205_10L
kod: 76-HER/P205/10

 

Powłoka polimerowa do zabezpieczania podłóg z tworzyw sztucznych, takich jak PCV, linoleum i winyl. Stanowi mocną, elastyczną, odporną na porysowania, ochronną powłokę o wysokim połysku. Połysk i trwałość uzyskuje się przez polerowanie wysokoobrotowe. Do podłóg kamiennych i uszkodzonego linoleum zalecane jest zastosowanie powłoki P 203 jako podkładu.

cena: 289.30 PLN
 

Herkulan P 201_10L
kod: 76-HER/P201/10

 

Powłoka polimerowa odporna na środki dezynfekcyjne do rąk i powierzchni, zawierająca alkohol. Stanowi mocną, wytrzymałą i elastyczną powłokę zabezpieczającą o wysokim połysku.

cena: 199.70 PLN
 

TASKI Jontec Linobase_5L
kod: 61-G11691

 

Specjalna, nieusuwalna powłoka-impregnat do zabezpieczania linoleum. Produkt służy do trwałego zabezpieczania podłóg z linoleum, przed nałożeniem odnawialnej powłoki polimerowej Taski Jontec Linotop.

cena: 234.60 PLN
 

TASKI Jontec Linotop_5L
kod: 61-G11693

 

Polimerowa powłoka do zabezpieczania podłóg wykonanych z linoleum i zabezpieczonych powłoką Taski Jontec Linobase. Produkt ten zapewnia wysoki połysk.

cena: 187.70 PLN
 

TASKI Jontec Luna_5L
kod: 61-G11694

 

Polimerowa powłoka charakteryzująca się dużą twardością, jedwabistym połyskiem, doskonałym przywieraniem do podłoża oraz krótkim czasem schnięcia. Stosowana do zabezpieczania różnych typów podłóg wodoodpornych.

cena: 187.70 PLN
 

TASKI Jontec Matt_5L
kod: 61-G11695

 

Matowa powłoka polimerowa, o dużej twardości, do zabezpieczania różnych typów podłóg wodoodpornych. Powłoka odporna na preparaty dezynfekcyjne i alkohole.

cena: 211.20 PLN
 

NanoClean N2
kod: 27-NC/N2/1

 

Powłoka polimerowa do podłóg odporna na środki dezynfekcyjne zawierające alkohol.

Wykonana w nanotechnologii Ag-Cu (nanocząstki srebra i miedzi). Dzięki zawartości niejonowych nanocząstek srebra i miedzi na powierzchni zabezpieczonej powłoką nie rozwijają się bakterie i grzyby . Stanowi mocną, wytrzymałą i elastyczną powłokę zabezpieczającą o wysokim połysku. Przeznaczona do podłóg wodoodpornych takich jak: PCV, linoleum, winyl, guma i inne tworzywa sztuczne.

cena: 39.50 PLN
 

NanoClean N2
kod: 27-NC/N2/5

 

Powłoka polimerowa do podłóg odporna na środki dezynfekcyjne zawierające alkohol.

Wykonana w nanotechnologii Ag-Cu (nanocząstki srebra i miedzi). Dzięki zawartości niejonowych nanocząstek srebra i miedzi na powierzchni zabezpieczonej powłoką nie rozwijają się bakterie i grzyby. Stanowi mocną, wytrzymałą i elastyczną powłokę zabezpieczającą o wysokim połysku. Przeznaczona do podłóg wodoodpornych takich jak: PCV, linoleum, winyl, guma i inne tworzywa sztuczne.

cena: 157.40 PLN
 

TASKI Jontec Plaza_5L
kod: 61-G11697

 

Trwała powłoka impregnująco-zabezpieczająca, do podłóg nieelastycznych. Produkt zapewnia ciepły połysk, doskonale przylega do podłóg kamiennych. Powłoka może być stosowana na lastryko, płytkach kamiennych, cegle, łupku, nieszkliwionych płytkach ceramicznych i marmurze. Nie zaleca się stosowania na płytkach szkliwionych.

cena: 211.20 PLN
 

TASKI Jontec Resitol_5L
kod: 61-G11698

 

Powłoka ta jest preparatem nadającym wysoki połysk i zachowuje właściwości antypoślizgowe podłóg wodoodpornych. Unikalna kompozycja polimerów zapewnia dużą odporność na większość popularnie stosowanych alkoholi i preparatów dezynfekcyjnych. Preparat posiada delikatny eukaliptusowy zapach, co sprawia, że jest idealnym preparatem do stosowania w środowisku medycznym.

cena: 239.70 PLN
 

TASKI Jontec Eternum_5L
kod: 61-G11688

 

TASKI Jontec Eternum jest powłoką polimerową o dużej twardości i wysokim połysku, nie wymagającą częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych. Jest to powłoka o dużej twardości, odporna na zarysowania i duże natężenie ruchu pieszych.

cena: 211.20 PLN
 

  « wstecz | ^ do góry

 
Chemia profesjonalna
 
 
Bliżej niż myślisz

 

 

   

2004 © Daunpol

Created by: EACTIVE wiemy jak - pozycjonowanie stron www
mapa strony www poleć stronę znajomym kontakt Daunpol Białystok Daunpol Warszawa Daunpol Łódź Daunpol Zamość Daunpol Kraków Daunpol Katowice Daunpol Bydgoszcz Daunpol Gdynia Daunpol Poznań Daunpol Wrocław Daunpol Zielona Góra Daunpol Szczecin